
Підставка під гарячий посуд хромована, 20 см
55 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (96) 658-08-40
Київстар- +380 (95) 945-52-42Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка під гаряче.
Матеріал: хромована сталь.
Форма: кругла.
Діаметр: 20см. Висота: 1,5 см.
Підходить для миття в посудомийній машині: ні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя, Для столових приладів, Для келихів, Для соусників, Для мисок, Для каструль, Для сковорідок |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 200 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Висота | 20 мм |
| Розміщення | Горизонтальне |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Тип аксесуара: Підставки<br/> Колір: Сірий<br/> |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴

